Wsparcie

Mikołaj Kapusta - Dobra Nowina - wsparcie

Pokazuję koledze czym nagrałem pierwsze 10 filmów. :D


Przyjaciele!

Z własnej inicjatywy oferujecie mi pomoc:

  • modlicie się za mnie,
  • polecacie Dobrą Nowinę znajomym,
  • zapraszacie do współpracy,
  • pytacie o numer konta, żeby wesprzeć mnie finansowo.

Jestem bardzo wdzięczny i zapewniam o mojej modlitwie za każdego, kto odtworzył choć jeden z moich filmów. Strasznie się cieszę ze wspólnoty, jaką razem tworzymy.

Jestem przekonany, że życie Słowem Bożym utrwalonym w Biblii jest najlepszym życiem, jakie można prowadzić. Jestem też zasmucony tym, jak niewielu zdaje sobie z tego sprawę i jak słaba jest znajomość Pisma Świętego nawet w Kościele. Dlatego bardzo chętnie oddam całe swoje życie badaniu tej Księgi i przyciąganiu do niej z powrotem ludzi Kościoła Chrystusowego, a zwłaszcza tych z mojego pokolenia. Nie będę jednak w stanie tego zrobić bez Waszej pomocy.

Jeśli chcecie mi w tym pomóc - możecie:

1. Modlić się za mnie

Wierzę w moc modlitwy, bo wielokrotnie widziałem, jak Bóg potrafi na nią odpowiedzieć. Wierzę także słowom Jezusa, który powiedział: "Wszystko, o co poprosicie, modląc się z wiarą, otrzymacie" ~ Mt 21,22

Jeśli zechcecie modlić się za mnie, to proście przede wszystkim o to, żebym mówił rzeczy prawdziwe. Chodzi nie tyle o ochronę przed herezją, co przed hipokryzją, która jest dużo gorsza. Nie chcę przekazywać czegoś, w co sam nie wierzę, namawiać do czegoś, czym sam nie żyję.

2. Klikać w przyciski "Lubię to!" lub "Udostępnij", pisać komentarze i mówić o stronie DobraNowina.net znajomym

Wszystkie te akcje dają taki sam skutek - moje filmy zobaczy więcej ludzi. W ten sposób stajecie się moimi współpracownikami, razem ze mną przyciągacie do Pisma Świętego więcej ludzi.

3. Zaoferować swoje umiejętności / Zaprosić do współpracy

Jestem otwarty na propozycje. Możemy np. nakręcić razem jakiś film. Chętnie przyjmę muzykę lub zdjęcia, z których będę mógł korzystać wzamian za tzw. "credit".

Jeśli macie jakieś umiejętności filmowe, czy jakiekolwiek inne, które chcielibyście zaoferować, napiszcie. Dzisiaj jeszcze mogę nie mieć pomysłu co robić, ale kontakty na pewno kiedyś się przydadzą. ;)

4. Wpłacić darowiznę na moje konto

Z wyświetleń moich filmów nie czerpię żadnych korzyści finansowych, a na przygotowanie każdego filmu poświęcam wiele godzin pracy. Najpierw przygotowanie merytoryczne - czytanie Pisma Świętego, badanie dokumentów i historii Kościoła, poznawanie opinii specjalistów. Następnie przygotowanie konspektu, żeby film był merytoryczny; treściwy, ale przystępny. Potem nagranie filmu i montaż, który zabiera najwięcej czasu (bywa, że parę dni). Zanim opublikuję zmontowany film muszę go jeszcze "wyeksportować" z programu do montażu (co zabiera kilka godzin), a następnie wysłać go na serwer portalu YouTube (co zabiera kolejnych kilka godzin).

Robienie filmów teologicznych jest połączeniem moich dwóch największych pasji życiowych (teologicznej i filmowej). Marzę o tym, żeby robić to przez całe życie i być może nawet utrzymywać się z tego. Wtedy mógłbym się temu całkowicie poświęcić. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, a tym samym - Wasz udział w szerzeniu Dobrej Nowiny.

Nr konta:
73 1140 2004 0000 3102 7425 4278 (mBank)

Za całą dotychczasową pomoc dziękuję z całego serca - Mikołaj Kapusta

Nie przegap nowych filmów!

Katolickie konkrety! Mikołaj Kapusta. Dobra Nowina.
Dobra Nowina, Mikołaj Kapusta. Wsparcie.

Czuj się zaproszony na
Rekolekcje Na Wyspie
organizowane każdego roku nad jeziorem Mausz na Kaszubach!

W 2014 roku powiedziałem tam wykład "Wola Boża jest NAJWAŻNIEJSZA".

W 2013 roku powiedziałem tam wykład "Drabina Cnót".

Więcej szczegółów o Rekolekcjach Na Wyspie i Wspólnocie Betlejem, która je organizuje.

Laminina

Laminina. Dobra Nowina. Bóg istnieje!

Dowód na istnienie Boga?
Bardzo ważne białko o nazwie "laminina" przypomina Krzyż.
Zobacz...

Biblia jakiej używam

Biblia Poznańska. Pismo Święte.

"Biblia Poznańska"
Zobacz więcej...

Odwiedza nas 860 gości oraz 0 użytkowników.